Saulės modulių termovizija

Atsinaujinanti energija pasaulyje kiekvienais metais tampa vis populiaresnė. Viena iš atsinaujinančios energijos rūšių – tai saulės energija. Bene plačiausiai naudojami prietaisai energijai iš saulės išgauti yra saulės moduliai. Saulės modulis – tai į vieningą sistemą sujungtos ir įrėmintos saulės baterijos, saulės šviesos pagalba, generuojančios saulės energiją. Vieno saulės modulio galia svyruoja nuo keliasdešimties iki kelių šimtų vatų, tad siekiant išgauti didesnį galingumą moduliai jungiami tarpusavyje į fotovoltines sistemas, kurios montuojamos ant stogų, žemės ar kitų paviršių.

Iki atsirandant saulės modulių termovizijai saulės modulių patikra ir trūkumų šalinimas užimdavo labai daug laiko. Mūsų naudojama įranga ir jos funkcijos, pritaikytos saulės modulių patikrai, padės tiksliai identifikuoti saulės modulio probleminę vieną, sutaupys Jūsų laiką ir apsaugos nuo galios praradimo.

Rengiame saulės elektrinių parkų pažeistų modulių termovizinių tyrimų ataskaitas su aiškia pažeistų celių lokalizacija.

Saulės elektrinė saulės modulių diagnostika saulės modulių termovizija saulės modulių patikra Aterma

Saulės modulių termovizijos privalumai

Greitas defektinių vietų nustatymas. Po atviru dangumi įrengti moduliai yra veikiami žaibų, lietaus, vėjo, užšalimų ir tirpsmų ciklų, ultravioletinės radiacijos. Tai ilgainiui sukelia saulės modulių pažeidimus. Termovizinio tyrimo metu saulės modulyje aptikti temperatūriniai nevienalytiškumai signalizuoja apie pažeistas jo vietas.

Įrengimo kokybės užtikrinimas. Po saulės modulių įrengimo termovizinis tyrimas nustatys ar saulės moduliai įrengimo metu nebuvo pažeisti ir užtikrins darbų kokybę.

Energijos nuostolių prevencija. Tikrinimą atliekant reguliariai – apsisaugosite nuo energijos nuostolių, kurių fotovoltinėje sistemoje gali atsirasti dėl žaibų poveikio, panelių celių perkaitimo ar kitų komponentų gedimų.

Produkto kokybės užtikrinimas. Tyrimo metu prieš baigiantis saulės modulių garantiniam terminui yra įvertinama saulės modulių būklė. Jeigu nustatomi gedimai, Jūs galite reikalauti, kad gamintojas modulius suremontuotų ar pakeistų.

Dažniausiai pasitaikantys saulės modulių gedimai

Pažeistas apvadinis diodas, trumpas jungimas, drėgmės ar purvo į bateriją (-as) patekimas, baterijų įtrūkimai, neveikiantys ar atsijungę moduliai, kontakto kontaktinėse jungtyse nebūvimas ar elektros instaliacijos klaidos, susidėvėjimas.

Rengiame saulės elektrinių parkų pažeistų modulių termovizinių tyrimų ataskaitas. Aterma          Rengiame saulės elektrinių parkų pažeistų modulių termovizinių tyrimų ataskaitas. Aterma

         

DIRBAME IR SAVAITGALIAIS BEI ŠVENČIŲ DIENOMIS
UŽSISAKYTI TERMOVIZINĮ TYRIMĄ GALITE
TEL.: 8-671-19199 arba INFO@ATERMA.LT