Preventyvi diagnostika

Preventyvi termovizinė diagnostika – šiuo metu pažangiausias ir efektyviausias elektros ir mechaninių įrenginių komponentų gedimų numatymo ir nustatymo būdas.  Siekdamos užtikrinti nepertraukiamą gamybos procesą, didinti įrangos patikimumą ir personalo saugumą, sutrumpinti remonto laiką, išvengti prastovų ar nenumatyto remonto kaštų – periodinę termovizinę diagnostiką pramonės įmonės vis dažniau įsitraukia į savo įrengimų priežiūros programas. Tai priemonė leidžianti numatyti artėjančius sistemos komponentų gedimus ir laiku atlikti korekcinius veiksmus. Pagrindiniai termovizinės įrengimų diagnostikos privalumai yra tokie, jog tyrimo metų nereikia stabdyti gamybos proceso, tyrimas atliekamas per atstumą, nedaro jokios įtakos objektui, yra greitas ir tikslus.

Matyti, kad vidurinio konvejerio ritinėlio guolis nuo susidėvėjimo yra perkaitęs. Jį reikia pakeisti.

 

 

 

 

 

 

Šis elektros variklis yra perkaitęs. Kol neįvyko gedimas variklį reikia patikrinti ir sutaisyti.

 

 

 

 

 

Šioje termonuotraukoje užfiksuota karšto vandens vamzdžio vidinė korozija. Laikui bėgant šioje vietoje vamzdis gali trūkti, sutrikdyti gamybos procesą ir sukelti nelaimingą atsitikimą.

 

 

 

 

Termovizinė diagnostika elektros ūkyje patogi tuo, kad objektai stebimi per atstumą ir nereikia liestis prie elementų, kuriais teka elektros srovė. Šioje termonuotraukoje užfiksuotas pirmojo kirtiklio kaitimas.

 

 

 

Mūsų įmonė atlieka periodinę gamyklų technologinių įrenginių preventyviąją diagnostiką. Parengtose termovizinės analizės ataskaitose pateikiamos Jūsų įrenginių komponentų, elektros spintų ir kitų objektų skaitmeninės ir termonuotraukos su temperatūrinio pasiskirstymo lentelėmis bei komentarais. Diagnostiką atliekant periodiškai galima sekti atskirų įrenginių elementų susidėvėjimo lygį (palyginti jį su anksčiau daryto tyrimo) ir priimti teisingus sprendimus, dėl savalaikės korekcijos veiksmų atlikimo. Vienais atvejais galima laukti ir stebėti, kitais būtina reaguoti iš karto.

Pasikonsultuoti ar užsisakyti paslaugą galite paskambinę telefonu +370 671 19199 arba el. paštu info@aterma.lt