Privačių būstų termovizija

Šiais laikais kiekvienam nekilnojamo turto savininkui aktuali šilumos išlaikymo būste problema. Kuo daugiau apšiltinimo ar statybų broko padaryta statant pastatą, tuo sunkiau būato savininkui išlaikyti jame norimą temperatūrą, šaltuoju ar šiltuoju metu laiku. Mūsų termovizinių tyrimų ataskaitose pateikiamos defektinių vietų tiriamuose objektuose termonuotraukos, kiekviena iš jų aprašoma.

Šalia termonuotraukų pridedamos temperatūrų defektinėse vietose pasiskirstymo lentelės. Gale termovizinės analizės ataskaitos pateikiamos išvados apibendrinančios Jūsų objekto silpnąsias ir stipriąsias vietas termoizoliacijos atžvilgiu.  Juk labai svarbu tiksliai žinoti pro kur šaltuoju metu laiku į gyvenamąsias patalpas skverbiasi šaltis. Mūsų darbuotojams nustačius defektines pastato vietas, Jums bus lengviau priimti tinkamus sprendimus apšiltinant būstą. Kad žiemą namuose būtų jauku ir šilta, dažnai pakanka apšiltinti tik atskiras pastato vietas, užuot apšiltinant visą namą. Taip pat nustatome pelėsių atsiradimo priežastis ir teikiame rekomendacijas kaip juos pašalinti.

Jeigu įtariate, jog į Jūsų namus skverbiasi šaltis ar šildymo sąnaudos nepagrįstai didelės – užsisakykite savo namo ar buto termovizinį tyrimą su termovizinės analizės ataskaita, kuris atsakys į visus Jus kamuojančius klausimus.

DIRBAME IR SAVAITGALIAIS BEI ŠVENČIŲ DIENOMIS
UŽSISAKYTI TERMOVIZINĮ TYRIMĄ GALITE
TEL.: 8-671-19199 arba INFO@ATERMA.LT