D. U. K. Dažniausiai Užduodami Klausimai

1. Kas yra termonuotrauka? Tai nuotrauka daroma termovizoriumi. Termonuotrauka nėra termovizinės analizės ataskaita, kaip dažnai maišoma.  Termonuotraukų pavyzdžių galite rasti mūsų svetainės skiltyje termonuotraukos.

2. Kas yra termovizinės analizės ataskaita? Tai išsamus raštiškas termonuotraukų aprašymas, į kurį įtraukiamos visos Jūsų mane, bute, gamykloje ar kitame objekte padarytos termonuotraukos. Iš jų sudaryta termovizinės analizės ataskaita. Termovizinės analizės ataskaitos gale pateikiamos išvados, apibendrinančios Jūsų objekto stipriąsias ar silpnąsias vietas termoizoliacijos atžvilgiu. Termovizinės analizės pavyzdį galite parsisiųsti spustelėja čia —> Termovizinė analizė.

3. Kokiu oru atliekama termovizija? Termovizija atliekama šildymo sezono metu, kai lauko ir vidaus temperatūrų skirtumas viršija 15 °C. Tai reiškia, kad jeigu Jūsų namas šildomas, o lauke 0 °C ir mažiau galima kviesti termovizinių tyrimų specialistą.

4. Ar turi įtakos tyrimo kokybei kuo žemesnė temperatūra lauke? Turi bet ne lemiamos. Termovizinius tyrimus patartina atlikti, kai lauko temperatūra svyruoja nuo -2 °C iki – 10 °C. Žemesnė temperatūra trukdo dirbant lauke, o įtakos tyrimui praktiškai neturi.

5. Nuo ko priklauso termovizinio tyrimo kaina? Termovizinio tyrimo kaina priklauso nuo objekto dydžio (vidaus ploto privatiems namų savininkams ir išorės pločio daugiabučiams namams). Kiekvienas objektas unikalus, todėl ir tyrimo kaina parenkama asmeniškai kiekvienam klientui. Sužinoti kiek Jums kainuotų termovizinis tyrimas galite paskambinę telefonu +37067119199.

6. Ar būtina tyrimą atlikti iš vidaus ir iš lauko? Nebūtina.

7. Kuo skiriasi termovizinis tyrimas iš vidaus ir iš lauko? Termovizinis tyrimas iš vidaus parodo detalesnę objekto situaciją, ko dažnai nesimato darant termovizinį tyrimą iš lauko. Termovizinis tyrimas iš lauko parodo bendrą namo išorinių sienų situaciją. Tyrimas iš vidaus trunka ilgiau (~30 min. – 1 val. (privačiam namui)) – matosi praktiškai visos namo problemos, tyrimas iš lauko – greitesnis, tačiau mažiau informatyvus.  Esant poreikiui atliekame ir tyrimą iš vidaus ir iš lauko.

8. Ar mūsų termovizinių tyrimų išvados turi juridinę galią? Taip.

9. Ar verta termovizinį tyrimą atlikti prieš perkant būstą? Kodėl? Taip, nes parodo realią būsto situaciją termoizoliacijos atžvilgiu. Taip pat Jus apsaugo nuo didelių išlaidų būsto apšildymui ateityje.

DIRBAME IR SAVAITGALIAIS BEI ŠVENČIŲ DIENOMIS
UŽSISAKYTI TERMOVIZINĮ TYRIMĄ GALITE
TEL.: +37067119199 arba INFO@ATERMA.LT