Kur naudojama termovizija

Pasaulyje termovizija pradėta naudoti nuo 1960 metų. Iš pradžių termoviziniai tyrimai buvo atliekami tik keliose pramonės šakose. Vėliau dėl savo technologinių ypatumų, šis tyrimo būdas pradėtas taikyti žymiai plačiau. Šiais laikais termoviziniai tyrimai plačiai taikomi: pastatų tikrinimui, energetikoje, šilumos ūkyje, karo pramonėje, elektronikoje, medicinoje, moksliniuose tyrimuose, aviacijoje ir dar daug kur.

Termovizinis tyrimas yra bekontaktis, kitaip tariant, tai matavimas per atstumą. Dėl to, jis yra saugus. Pats termovizorius nespinduliuoja jokių spindulių, todėl nedaroma jokia įtaka tiriamam objektui. Defektinės objektų vietos nustatomos jau tyrimo metu. Kokybinę analizę atlikti užtrunka vos kelias minutes. Jeigu šios analizės nepakanka, atliekama kiekybinė analizė. Matavimai atliekami termovizoriumi yra dvidimensiniai. Tai reiškia, kad galima analizuoti ne vieną, bet keletą taškų. Juos lyginti tarpusavyje, išskirti tik reikiamas objekto vietas, matuoti vidutines temperatūras ir t.t. Termovizoriumi galima ištirti sunkiai prieinamas ir pavojingas objekto vietas, nesukeliant pavojaus sau bei aplinkiniams.

Visais atvejais termovizinis tyrimas yra saugus, patogus, greitas ir naudingas.

IĮ „ATERMA“ specializuojasi pastatų tikrinimo, šilumos ūkio, elektros ūkio, technologinių įrenginių tikrinimo bei priežiūros srityse.

DIRBAME IR SAVAITGALIAIS BEI ŠVENČIŲ DIENOMIS
UŽSISAKYTI TERMOVIZINĮ TYRIMĄ GALITE
TEL.: 8-671-19199 arba INFO@ATERMA.LT